Дорого міняти картриджі
для Philips Zoom ?
У нас є безлімітне рішення за 9000грн


Як це працює?


pp

Дістаньте чіп з
оригінальної упаковки.

pp

Вставте чіп Bleach Infiniter. Це займе всього 5 хвилин!

pp

Ваш Zoom ніколи не попросить
"замінити чіп"

Відео


Скільки ви реально економите

Вартість змінного оригінального набору Zoom на 1 пацієнта - досягає 6000грн. Без нашого чіпа, клініка змушена витрачати таку суму кожен раз, купуючи новий набір.
Вартість Zoom Bleach Infiniter 9000 грн, а для дилерів і інженерів є спеціальні умови!
Після установки Zoom Bleach Infiniter, ви зможете купувати будь-які інші відбілюючі пасти, які розраховані на більший оборот пацієнтів, і значно дешевше при перерахунку на одну процедуру. Наприклад - набір для професійного відбілювання BEYOND MAX 5, який при вартості менше 6000грн, розрахований на 5 пацієнтів, тобто собівартість процедури відбілювання для одного пацієнта - трохи більше 1000грн, що в 6 разів менше, ніж вартість одного шприца з оригінального набору Zoom.
Оскільки собівартість одного шприца з набору з альтернативним відбілюючим гелем Beyond в 6 разів нижче вартості одного шприца з оригінального набору Zoom (6000грн ÷ 1000грн = 6) - то після установки Zoom Bleach Infiniter, ви окупите його вже на 2-ій процедурі (6000-1000 ) * 2 = 10000грн> 9000грн (ціна інфінітера), і вже починаючи з 2-ї процедури включно - ви витрачаєте гроші тільки на пасти і ЕКОНОМИТЕ до 5000 грн на кожній процедурі!

Гарантія повернення грошей

Ми вирішили зняти з вас будь-які ризики. Можливо ви боїтеся одержати не працюючий пристрій. У зв'язку з цим ми даємо ГАРАНТІЇ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ протягом 30 днів, після отримання товару. Таким чином у вас буде достатньо часу спробувати роботу Infiniter в повній мірі. І ми впевнені - ви будете задоволені!

Що кажуть ті, хто вже придбали Unlimited Zoom InfiniterОлена Наумова
Лікар стоматологічної клініки
Ми протягом 5 років використовуємо обладнання Zoom для відбілювання зубів. Але з кожним роком це стає все дорожче і дорожче так як витратні матеріали зростають в ціні і процедура теж стає дуже дорогою. У зв'язку з цим ми попросили компанію Bleach Infiniter зробити нам адаптер, який зробив би це обладнання безлімітним. Тобто тепер ми купуємо тільки гелі для відбілювання зубів, а за чіп ми не платимо. Хочеться подякувати компанії Bleach Infiniter за таке нововведення, за такий адаптер, за швидку доставку.Катерина
Менеджер стоматологічної клініки, м. Москва
Як і будь-який підприємць хоче заощадити, але в той же час, що б не було нанесено ураження якості. В цьому нам допомагав Bleach Infiniter для Zoom, який має безлімітну кількість циклів роботи. Завдяки йому ми зекономили велику суму грошей і при цьому не втратили в якості. Відбілюваємо тільки системою Zoom. Вона працює на усіх режимах (Низький, Середній, Високий). При роботі не було сбоїв і нарікань, і наприкінці отримуємо шикарний результат. Цілий рік пропрацювала версія на батарейках, а на Новий рік ми отримали в подарунок нову версію - чіп без батарейок. Він більш зручний. Придбання Bleach Infiniter є одним з найбільш вигідних вкладень за останній час.Марія
Доктор
Мені пропонували розібрати Philips Zoom і приробити вимикач лампи, але я не хотіла пускати техніка в такий складний і дорогий апарат. Мені порадив колега, який вже випробував Zoom Infiniter і розповів що є зовнішнє рішення, без необхідності влазити в середину. Я вже користуюся інфінітером більше року і задоволена його зовнішнім виглядом і економією.

Петро
Технік стоматологічного обладнання
У зв'язку з ростом курсу євро купувати змінні картриджі стає все більш витратно. Добре що з'явився пристрій який вирішує проблему лімітності. За зручностю і ціною це вельми вигідна пропозиція, тим більше, що хлопці пропонують знижку 30% для техніків. Поставив Zoom Infiniter вже кільком своїм постійним клієнтам, вони йому раді і я теж зміг нормально заробити.

Арік
Доктор стоматологичної кліники в Москві
Вже 2 роки ми використовуєм лампу Zoom, і тільки 4 місяці тому ми придбали спеціальний адаптер, який дає нам можливість користуватися лампою Zoom безлімітно. Тобто, не потрібно купувати на кожну процедуру повний набір, який включає в себе сам гель і чіп. Нам тільки залишається купувати сам гель. Тим самим ми знижуємо собівартість відбілювання. Продемонструю, як взагалі це працює.
В даному випадку він вимкнений. Ми включаємо апарат - лампа не світиться. Тепер ми активуємо адаптер, і виходить - лампа працює! Тим самим ми набагато знизимо собівартість, що зробить відбілювання більш доступним пацієнтам. Хочемо подякувати компанії Bleach Infiniter за те, що надали нам таку можливість.
Всього доброго =)


Історія створення

Дівчинка практикант помилково натиснула запустити процедуру при відбілюванні зубів на Philips Zoom, при цьому пацієнт процедуру не отримав. Однак вона витратила картридж. Практиканці зробили догану, а через місяць інша дівчина зробіла туж саму помилку.

Лікар засмутився і поскаржився інженеру. Як можна так помилитися, і як такі пристрої не мають захист від випадкових спрацьовувань?

Інженер-комп'ютерник заради спортивного інтересу вирішив дешифрувати протокол роботи. Як результат - за 2,5 місяці "вечірніх паянь", в 2015-му, він зміг розробити пристрій-адаптер, який вирішує проблему витратних матеріалів.

Директор клініки розповів своїм друзям з інших клінік про це адаптер. Вони попросили інженера зробити цей адаптер для них.

Таким чином у відповідь на реальний попит було вирішено продавати Bleach Infiniter всім бажаючим. Протягом 2016 і 2017 років ми намагалися зменшити Infiniter, який мав розміри 17 * 37 * 63 мм, кабель і 3 батареї AAA.

В результаті у вересні 2017 роки ми випустили новий продукт - Bleach Infiniter Ultra. Bleach Infiniter Ultra - це всього лише невелика електронна плата / чіпом розміром 1 * 8 * 18 мм.

Інструкція зі встановлення


Найчастіші питання

1. Чи можливо придбати адаптер з послугою встановлення?
- Так, якщо ви хочете, щоб приїхав наш фахівець і встановив (на це буде потрібно 5 хв) адаптер, щоб ви переконалися, що він працює, а після цього розрахувалися, то така послуга додатково буде коштувати 1400 грн, тобто ціна з установкою в Києві 10000 грн. В інших містах - за запитом.

2. Чи можна отримати пристрій накладним платежем?
- Так, відправляємо накладним платежем Новою поштою після символічної передоплати в 200 грн. При 100% передоплаті на картки Приват доставка здійснюється за наш рахунок. При доставці накладним платежем послугу накладний платіж (гроші їдуть назад) сплачує клієнт.

3. Яким чином кріпиться даний адаптер?
- На зворотному боці пристрою передбачений скотч типу 3М (двосторонній). Для закріплення пристрою на лампі - зі скотчу знімається захисна плівка і адаптер клеїться на попередньо очищену поверхню.

4. Я просто виймаю старий чіп, потім вставляю чіп адаптера і можу проводити необмежену кількість процедур?
- Так, Ваш Philips Zoom стане повністю безлімітним.

5. Які можна використовувати пасти?
- Пасти для відбілювання та витратні матеріали можна використовувати будь-якого виробника!

  • Оригинальный гель Zoom (оставшийся от предыдущих отбеливаний);
  • Beyond Max5 - набор для отбеливания зубов;
  • FGM Whiteness.
  • W-Gel

6. Чи є самовивіз?
- Так, з нашого київського офісу на Подолі.

7. При відправці грошей які гарантії Ви надаєте?
- Для підвищення довіри радимо проводити переказ грошей через PayPal. Політика захисту покупців PayPal регулює дане питання шляхом надання можливості повернення грошей при використанні переказу з кредитної картки.
"У разі оплати покупок, що підлягають доставці, гроші не надходять на рахунок продавця до тих пір, поки покупець не підтвердить факт доставки, або не закінчиться час відкриття спору на стороні покупця. Протягом 180 днів з моменту здійснення платежу покупець має можливість відкрити суперечка в разі, якщо доставлений товар відрізняється від замовленого, або доставка не здійснилася. Якщо покупець і продавець не змогли прийти до обопільної згоди, спір можна перевести в претензію. Претензія може бути розміщена протягом 20 календарних днів з дати відкриття спору. Якщо PayPal приймає рішення на користь покупця, йому повертається повна вартість покупки, включаючи витрати на доставку." - https://ru.wikipedia.org/wiki/PayPal

8. Даний адаптер підходить до всіх версій Zoom?
- Так, працює з усіма включаючи:

  • Zoom 2.
  • Zoom 3 Advanced Power.
  • останню версію Zoom WhiteSpeed зі світлодіодною (LED) лампою.

Географія

Bleach Infiniter успішно працює у 49 країнах:

Австралія
Австрія
Аргентина
Азербайджан
Бахрейн
Болгарія
Бразилія
Гаяна
Греція
Єгипет
Ізраїль
Індія
Ірландія

Іспанія
Італія
Йорданія
Казахстан
Канада
Карибські острови
Катар
Кенія
Кувейт
Кіпр
Литва
Ліван
Макао

Малайзія
Марокко
Мексика
Молдова
Нігерія
Німеччина
ОК
ОАЕ
Палестина
Південна Африка
Польща
Португалія
Росія

Румунія
Саудівська Аравія
Сінгапур
США
Тайланд
Україна
Франція
Хорватія
Чилі
Швейцарія
Японія


Unlimited Zoom Infiniter

Собівартість переважної більшості платних послуг, і медичних в тому числі, на більш, ніж 50% складається з ціни витратних матеріалів. Примітно, що чим вища ціна витратних матеріалів, тим нижче націнка, яка йде в чистий прибуток, адже загальна вартість послуги повинна бути в ринковому середовищі конкурентоспроможною. Збільшити свій дохід досить складно, але реально!

Нідерландська компанія Royal Philips Electronics в 2010 році ініціювала злиття з Discus Dental Holdings. В результаті цього, розробки останньої знайшли новий виток розвитку і якісного вдосконалення. Класичним прикладом цього є система відбілювання зубів Philips Zoom - ефективна, але досить дорога в обслуговуванні. Головною болем поколінь системи Zoom - Zoom 2 і сучасної Zoom 3 (Zoom Advanced Power) - є змінний чіп жорсткого ліміту 4 процедур, після вичерпання якого потрібно заплатити 3000 грн за новий. Виходить, що собівартість 1 процедури дорівнює 750 грн і це без урахування амортизації обладнання.

У чому суть нашої пропозиції? Ми можемо повністю зняти ліміт обмеження кількості процедур! Навіть найпоширенішу версію системи - Zoom AP (Zoom 3 Advanced Power або Zoom 3 Advanced Power Plus) - ви можете зробити безлімітною за допомогою нашого чіпа Unlimited Zoom Infiniter. Зробивши інвестицію один раз в розмірі 9000 грн (це роздріб, оптом майже на третину дешевше), ви на своїй Zoom 3 Advanced Power Whitening System вже після 16й процедури почнете заробляти в плані відсутності додаткових витрат на оригінальні картриджі. Іншими словами, вам потрібна для елітного відбілювання за допомогою такої Zoom 3 Advanced Power Teeth Whitening тільки якісна паста (зовсім не обов'язково рідна Zoom2, після установки чіпа - вона може бути замінена будь-яким більш доступним аналогом) і ВСЕ!

Багато наших клієнтів зізнавались нам у тому, що самостійно намагалися знайти алгоритм процедури перепрограмування Philips Zoom, відшукати підказку, як обнулити чіп Zoom AP і попередніх версій системи. Хочемо вас запевнити в тому, що це неможливо без спеціальних навичок і специфічного обладнання. Для того, щоб отримати успішну розробку безлімітного картриджа (чіпа) Philips Zoom знадобилися старанність нашого ключового техніка-програміста, тривалий час і низка помилок / невдач. Знайдена вразливість в протоколі зв'язку Philips Zoom універсальна для всіх систем будь-якого покоління і успішно апробована в реальній практиці. Це той рідкісний випадок в торгівлі, коли продукт дійсно допомагає збільшити доходи покупцеві, а продавець, поставивши продаж на потік, ділиться актуальним і спритним рішенням проблеми.

Купуючи чіп для зняття ліміту використання Philips Zoom, ви можете розраховувати на:

  • Простоту встановлення. Не потрібно нічого розбирати / розкручувати, - елементарно міняєте один чіп на інший (як це показано в відеоінструкції, розміщеної на сайті). Помінявши його один раз, ви назавжди отримуєте в розпорядження розблокований Philips Zoom.
  • Реальну економию. Арифметика проста: або платити 3000 грн за кожні наступні 4 процедури відбілювання, або заплатити один раз 9000 грн за їх необмежену кількість. Крім цього, відсутність програмної і апаратної блокування Philips Zoom дозволяє використовувати більш дешеві й доступні, ніж офіційні, витратні матеріали-аналоги.
  • Гарантиї та сервіс. Ви можете повернути наш чіп протягом 30 днів і цілий рік користуватися повним гарантійним пакетом. Ми безкоштовно доставимо товар, пояснимо тонкощі його використання, відповімо на всі пов'язані питання.
  • Можливість партнерської співпраці. Наші оптові ціни набагато нижчі: усього 6000 грн за одиницю при покупці партії від 3 шт. Ми прямо зацікавлені в довгострокових і взаємовигідних робочих відносинах, тому розглянемо і підтримаємо всі ваші ініціативи в цьому напрямку.

Штрихкод UPC (не EAN-код) Infiniter - 672773656052.
З нашим нескінченним картриджем ваші доходи зростуть в рази!