Jest to drogie, aby zmienić prowadnice Philips Zoom?Mamy nieograniczony rozwiązanie dla 389 $

Jak to działa?


pp

Wymień mikroukład z
oryginalnego opakowania.

pp

Włóż kartę Bleach Infiniter zamiast tego. To zajmie tylko 5 minut!

pp

Zoom nigdy nie zapyta
"wymienić przewodnika"

Wideo
Ile będzie naprawdę zaoszczędzić

Głównym koszt oryginalnego zestawu zoom 1 pacjent osiągnie 120 $. Bez naszej chipa, klinika jest zmuszony wydać tę kwotę zakupu nowego zestawu za każdym razem.
Cena Bleach Infiniter to 389$, a dla dealerów i inżynierów istnieją specjalne warunki!
Po zainstalowaniu Bleach Infiniter dla zoom, można kupić wszelkie inne pasty wybielającej przeznaczony do obrotu większej pacjentów, a to będzie dużo tańsze podczas przeliczania przez jednego zabiegu! Na przykład, zestaw do wybielania Beyond Max5® whitening treatment kit Zabieg przeznaczony jest dla pięciu pacjentów, a jego cena wynosi do $ 115, i. mi. Premier koszt jednej sesji na jednego pacjenta wynosi do 23$
Ponieważ koszt jednej strzykawki z zestawu z jakiegokolwiek alternatywnego żelu wybielającego jest pięciokrotnie niższy niż koszt jednej strzykawce z oryginalnego zestawu zoom, a następnie po ozainstalowaniu zoom Bleach Infiniter, będzie płacić go z powrotem bardzo szybko i zacznij zarabiać!

Money Back gwarancji 30 dni

Zdecydowaliśmy się na jakieś ryzyko od Ciebie. Potencjalni klienci często się boją z powodu możliwości uruchomienia urządzenia nie pracującego. Dlatego nasz zespół zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy po otrzymaniu produktu. W ten sposób będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby wypróbować nasz system Bleach Infiniter.

Oferujemy system płatności w systemie PayPal, aby zagwarantować spełnienie obowiązków sprzedającego. W przypadku, gdy klient nie akceptuje warunków lub pozostaje niezadowolony, może zażądać zwrotu pieniędzy. Przeczytaj więcej o ochronie użytkownika i zabezpieczeniach na oficjalnej stronie systemu PayPal: www.paypal.com/security


Okres gwarancji wynosi 10 lat.

I jesteśmy pewni - będziecie zadowoleni!

Co mówią ludzie, którzy już zakupili nieograniczony zoom InfiniterHelen Naumova
Dental Lekarz
Używamy sprzętem Philips do wybielania zębów przez 5 lat. Ale przewodnicy są bardzo drogie. Kupiliśmy Infiniter na bleach-infiniter.com, co sprawiło, że nasz sprzęt nieograniczona. Oznacza to, że teraz możemy kupić tylko żele do wybielania zębów, a nie płacić za chip. Chcę podziękować Bleach Infiniter dla takiej innowacji, takiego adaptera, dla szybkiej dostawy.Kate
Kierownik kliniki stomatologicznej w Moskwie
Jak każdy przedsiębiorca chce zaoszczędzić, ale jednocześnie nie będzie to jakość uszkodzona. W tym pomogliśmy Bleach Infiniter for Zoom, który ma nieograniczoną liczbę cykli. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużą ilość pieniędzy i nie straciliśmy na jakości. Wybiel tylko za pomocą Powiększenia. Działa we wszystkich trybach (niski, średni, wysoki). W pracy nie było porażek i cenzur, otrzymujemy elegancki wynik. Przez rok wersja zasilana bateryjnie działała, a na Nowy Rok otrzymaliśmy nową wersję w prezencie - chip bez baterii. Jest wygodniej. Nabycie Bleach Infiniter jest ostatnio jedną z najbardziej zyskownych inwestycji.Maria
Lekarz
Poradzono mi rozbierać Philips Powiększanie i załączyć przełącznik lampy, ale nie chcą pozwolić technikowi dostosowanie takiego skomplikowanego i drogiego urządzenia. Kolega, który już próbował Bleach Infiniter poradził mi go i powiedział, że nie jest zewnętrznym rozwiązaniem bez konieczności dostać się do jej wnętrza. I już używać infiniter od ponad roku i jestem zadowolony z jego wyglądu i gospodarki.

Petr
Technik dentystyczny Sprzęt
To dobrze, że istnieje takie urządzenie rozwiązania problemu ograniczeń. Jest bardzo korzystną ofertę o wygody i ceny, zwłaszcza, że ​​faceci oferują zniżki dla techników. Ja już zainstalowany Bleach Infiniter do niektórych z moich stałych klientów; są z niego zadowolony i ja też mogła zarobić trochę dodatkowych pieniędzy.

Arik
Dental lekarz w Moskwie
Nazywam się Arik. Jestem terapeuta dentystyczny lekarz w Moskwie.
Byliśmy przy użyciu zoomu lampy przez około 2 lata. Cztery miesiące temu, kupiliśmy specjalnego adaptera. Jaki jest cel tego adaptera? To daje nam możliwość korzystania z zoomu lampy bez żadnych ograniczeń. Oznacza to, że nie mamy na zakup pełnego pakietu (żel i wiórów) dla każdej procedury już. Kupujemy tylko żel. Tak więc udało się ograniczyć koszty postępowania bleaсhing. wykażę wam jak to działa. W tej chwili, zoom jest wyłączony. Skręcamy lampę powiększenia, aby dowiedzieć się lampa nie działa. Teraz możemy aktywować kartę, a my dostajemy lampę roboczą! W ten sposób możemy obniżyć koszty procedury wybielający. To sprawi, że proces wybielania zębów bardziej dostępne dla klientów. Jesteśmy wdzięczni Bleach Infiniter za danie nam taką możliwość. Powodzenia!"


Zacznij oszczędzać


- Wyślij nam wiadomość i skontaktujemy się z Tobą, aby wysłać Bleach Infiniter

- koszt 389$

- dealerów i inżynierów istnieją specjalne warunki!

Wyślij email do infiniter.chip@gmail.com

Wyślij wiadomość do WhatsApp
+38-067-111-47-00

Historia powstania

Uczestnik przypadkowo postanowił rozpocząć procedurę wybielania zębów w programie Philips Zoom, ale pacjent nie został podany. Jednocześnie procedura została odpisana. Stażysta został upomniany, a miesiąc później inna dziewczyna powtórzyła ten sam błąd

Lekarz był zdenerwowany i skarżył się inżynierowi. Zastanawiał się, jak to możliwe, popełnić taki błąd. Nie mógł zrozumieć, dlaczego takie urządzenia nie mają żadnej ochrony przed przypadkowymi operacjami.

Inżynier komputerowy chciał odszyfrować protokół operacyjny tylko dla zabawy. W rezultacie po 2,5 miesiącu nieprzerwanej zmiany nocy w 2015 roku udało mu się opracować adapter urządzenia, który rozwiązał problem materiałów eksploatacyjnych.

unlimited adapter for Zoom 2 Discus Dental ver 1.3 and 1.8 Lokalna administracja szpitalna dzieliła się tą innowacją z przyjaciółmi z innych klinik. Wiadomość o tym adapterze rozprzestrzeniła się bardzo szybko.

Wkrótce inne szpitale poprosiły inżyniera, aby zrobił te same karty dla nich To w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie zdecydowano się sprzedać Bleach Infiniter wszystkim zainteresowanym stronom.

W latach 2016 i 2017 staraliśmy się zminimalizować Infiniter, który ma rozmiar 17 * 37 * 63 mm i ma przewody i 3 baterie AAA

W rezultacie we wrześniu 2017 roku opracowaliśmy nowy produkt Bleach Infiniter Ultra. Bleach Infiniter Ultra to tylko niewielka płyta elektroniczna / chip o rozmiarze 1 * 8 * 18 mm.
hack light guide and chipset for Philips Zoom

Instrukcja instalacji


O podatkach i cłach


Cena dla Infinitera to tylko 3 $. A 377 $ to cena za usługi konsultingowe i oprogramowanie w Infiniterze. Tak więc w opakowaniu będzie faktura za 3 $ i brak pytań na temat cła.

FAQ

1. Po prostu wyjąć stary chip, a następnie wstawić chip karty i może prowadzić nieograniczoną liczbę procedur?
- Tak, Philips zoom staną się całkowicie nieograniczona.

2. Ile kosztuje dostawa?
- Dostawa od drzwi do drzwi przez DHL trwa około 3 dni roboczych i jest bezpłatna.

3. Jaki jest okres gwarancji na Infiniter?
- Jest to 10 lat.

4. Czy istnieje moneyback?
- Tak, jest moneyback ciągu 30 dni.

5. Co żel może być stosowany?
- Masz prawo wybielania żeli i znaków eksploatacyjnych: każdy może być używany.

 • оriginal Zoom (saved in previous sessions);
 • Beyond Max5 Whitening kit;
 • FGM Whiteness.
 • W-Gel

6. Jak złożyć zamówienie?
- Naciśnij przycisk „Zapłać za pomocą PayPal” i postępuj zgodnie z instrukcjami. Lub wysłać $ 389 za pośrednictwem systemu PayPal na konto: infiniter.chip@gmail.com .

7. Jak dokonać zamówienia hurtowego (3 lub więcej sztuk)?
- Wyślij e-mail do infiniter.chip@gmail.com
Wyślij wiadomość do WhatsApp +38-067-111-47-00

8. Czy twój adapter pasuje do wszystkich wersji Zoom?
- Tak, Infiniter działa ze wszystkimi wersjami w tym:

 • Zoom 2.
 • Zoom 3 Advanced Power.
 • Najnowsza wersja Zoom 4 WhiteSpeed z lampą LED.9. Z którego kraju je wysyłasz?
- RnD, manufacturing and sending are from Ukraine. About company

Geografia

Bleach Infiniter z powodzeniem działa w 49 krajach:

Afryka Południowa
Arabia Saudyjska
Australia
Azerbejdżan
Bahrajn
Brazylia
Brytania
Bułgaria
Chile
Chorwacja
Cypr

Egipt
Francja
Gayana
Grecja
Hiszpania
Indie
Irlandia
Izrael
Japonia
Jordania
Kanada

Katar
Kazachstan
Liban
Litwa
Makao
Malezja
Maroko
Meksyk
Moldova
Niemcy
Polska

Portugalia
Rosja
Rumunia
Singapur
Szwajcaria
Tajlandia
Ukraina
USA
Włochy
Wyspy Karaibskie
ZEA


Wysyłamy do ~ 200 krajów, w których działa DHL.

Nieograniczona Infiniter Aby powiększyć

Cena koszt zdecydowanej większości płatnych usług medycznych, w tym jeden, składa się z ceny materiałów eksploatacyjnych na poziomie 50%. Warto zauważyć, że im wyższa jest cena materiałów eksploatacyjnych jest niższy niż margines, który tworzy zysk netto, gdyż łączna cena usługi powinna być konkurencyjna w otoczeniu rynkowym. To jest bardzo trudne, aby zwiększyć Ci dochody, ale możliwe!

Holenderska firma Royal Philips Electronics rozpoczęła fuzję z Discus Dental Holdings w roku 2010. W rezultacie prace ostatni otrzymał nowy etap rozwoju i poprawy jakości. Philips zoom wybielanie zębów kit jest klasycznym przykładem; to jest skuteczne, ale dość drogie w utrzymaniu. Głównym problemem wszystkich zoom wybielających dostaw (zoom, zoom 2, 3 i nowoczesny powiększenia (zoom Advanced Power)) jest wymienny układ ograniczony przez 4 procedur, a kiedy to się skończy trzeba zapłacić 130 $ za nową. To wygląda cenie kosztu procedury 1 jest równa 32,5 $ nie licząc amortyzacji sprzętu.

Co jest podstawą naszej oferty? Możemy całkowicie zdjąć ograniczenie na liczbę procedur z Philips zoom Chairside światło aktywowane wybielanie kit! Można dokonać nieograniczone nawet najbardziej rozpowszechniona wersja zestawu wybielającego Philips zoom (Powiększenie 3 Advanced Power zoom 3 lub Advanced Power Plus) za pomocą naszej chipie - nieograniczony zoom Infiniter. Dokonywanie inwestycji raz na sumę 389$ (czyli detaliczny, hurtowy jest trzy razy tańsze), będziesz zarabiać pieniądze ze swojej zoom 3 Advanced Power Whitening Systemu po zabiegu 16 wskutek braku dodatkowych wydatków na oryginale naboje. W innych słowach, jedyne co trzeba dla elitarnego wybielania z powiększeniem 3 zęby Advanced Power Wybielanie jest dobry żel (native Zoom2 nie jest obowiązkowa, po zainstalowaniu chipa można zastąpić dowolnym przystępnej analogowej) oraz że wszystko!

Wielu naszych klientów, powiedział nam, że próbowali na własną rękę znaleźć jakiś algorytm postępowania przeprogramować Philips zoom 2 Unlimited chipa, i znaleźć wskazówkę, jak uchylenie procesor zoom AP i starsze wersje systemu. Pragniemy zapewnić, że jest to niemożliwe bez specjalnych umiejętności i jakiegoś konkretnego sprzętu. Aby otrzymać udany przykład Philips zoom nieograniczony chipa (kasety) zajmie ciężkiej pracy naszego klucz programista technika, długi okres czasu i szereg błędów / awarii. Wykryta luka w protokole podłączenia Philip Zoom jest uniwersalny dla każdego systemu każdym pokoleniu i został z powodzeniem przetestowany w realnym życiu. Jest to rzadki przypadek w handlu, gdy produkt rzeczywiście przyczynia się do zwiększenia dochodów dla kupującego i sprzedającego wprowadzenie do sprzedaży na akcjach przepływu rzeczywistego i zwinny rozwiązanie, czyli zakup zoom aktywator.

Zakup Philips zoom wybielanie lampy nieograniczoną chipa, na której można polegać:

 • Łatwa instalacja. Nie trzeba demontować / odkręcić coś, wystarczy zmienić jeden żeton do drugiego (jak pokazano w przewodniku wideo zamieszczonym na stronie internetowej). Zmieniając go raz, pojawi się zestaw do wybielania odblokowany Philips powiększenia wiecznie.

 • Realne oszczędności. Arytmetyka jest prosta: aby zapłacić 130 dolarów za każde kolejne 4 wybielania procedur lub zapłacić 389$ raz na ich nieograniczoną liczbę. Poza tym, brak oprogramowania sprzętowego i blokady w przewodniku zoom wybielanie światła chipallows stosując tańsze i bardziej przystępne materiały eksploatacyjne, niż oficjalny

 • Gwarancja i & serwis. Można wrócić do naszej procesor w ciągu 30 dni i skorzystać z pełnego pakietu gwarancyjnego w ciągu całego roku. Będziemy dostarczać towary za darmo; wyjaśnić szczegóły korzystania z niego, odpowiedzą na wszystkie pytania związane.

 • Możliwość współpracy. Nasze ceny hurtowe są dużo tańsze: tylko 265 $ za sztukę, jeśli kupisz zestaw do wybielania zoom w 3 sztuk lub więcej. Mamy bezpośredni interes w perspektywie długoterminowej i wzajemnie korzystnych stosunków pracy, więc będziemy rozważać i wspierać wszystkie inicjatywy w tym zakresie.

Kod kreskowy UPC (nie kod EAN) Infinitera to 672773656052.
Z naszym nieskończonym wkładem Twoje dochody rosną w czasach!
Bleach Infiniter to lepszy sposób dekodowania systemu rozjaśniania powiększenia.